Aplikimi

LISTA E STUDENTËVE QË DO TË MARRIN PJESË NË TEST

Lajmërojmë të gjithë studentët/et që kanë aplikuar për edicionin e 4-tët të Limak ASI-it, t'i kontrollojnë listat me shumë kujdes. Vetëm ata/o studentë/e që e kanë emrin në listë, do të lejohen që t'i nënshtrohen testimit me datën 11 Mars 2018 ( e diele), në ora 10:00, në Fakultetin Juridik dhe Ekonomik.

Të gjithë studentët/et që e kanë emrin në liste dhe dëshirojnë t'i nënshtrohen testimit, ju lutemi që t'i lexoni me KUJDES këto rregulla:

✔️ Në ora 08:30, të datës 11 Mars 2018, të gjithë kandidatët duhet të jenë prezent në Fakultetin Ekonomik dhe Juridik.
✔️ Ju lutemi mbani në mend numrin rendor që e keni në listë, si dhe emrin e amfiteatrit ku do t'i nënshtroheni testimit.
✔️ Duhet që të keni me veti letërnjoftimin/ID e fakultetit. 
✔️ Duhet domosdoshmërisht që t'i fikni telefonat celular.

I falenderojmë edhe njëherë të gjithë studentët/et që kanë dërguar aplikacionet dhe ju urojmë shumë fat dhe suksese kandidatëve që do të testohen.

 

Name Surname

Faculty

1

Vanesa Koka

Faculty of Mathematics and Natural Sciences

2

Durim Ibishi

Economics

3

FLAKRON SINANI

Mechanical Engineering Faculty

4

Mimoze Isufaj

Economics

5

Filloreta Bajqinofci

Economics

6

VULLNET MEHMETAJ

Economics

7

Ramize Zeqiroviq

Economics

8

Bleta Zhigolli

Economics

9

Ardian Beka

Law Faculty

10

Blinera Lajqi

Faculty of Electrical and Computer Engineering

11

Artan Zukaj

Faculty of Electrical and Computer Engineering

12

Isen Bushi

Faculty of Electrical and Computer Engineering

13

Bleona Sadiku

Faculty of Mathematics and Natural Sciences

14

Albiona Mustafa

Economics

15

Lirim Sopaj

Faculty of Mathematics and Natural Sciences

16

Ilir Alihajdari

Mechanical Engineering Faculty

18

Astrit Zekaj

Mechanical Engineering Faculty

19

Rilind Lipa

Faculty of Electrical and Computer Engineering

20

Fatjonë Zogu

Economics

21

Fjolla Pelaj

Faculty of Mathematics and Natural Sciences

22

Agron Statovci

Mechanical Engineering Faculty

23

Rika Zhuri

Economics

24

Zane Bucinca

Law Faculty

25

Agnesë Avdiu

Faculty of Electrical and Computer Engineering

26

ESMERE HOTI

Faculty of Electrical and Computer Engineering

27

Almira Binakaj

Faculty of Electrical and Computer Engineering

28

Antigona Bajraktari

Economics

29

SHERIFE SHABANI

Faculty of Mathematics and Natural Sciences

30

GETOARBA PROKSHAJ

Faculty of Mathematics and Natural Sciences

31

Arton Xhemajli

Faculty of Mathematics and Natural Sciences

32

Egzon Cakaj

Faculty of Electrical and Computer Engineering

33

Mergim Rama

Faculty of Mathematics and Natural Sciences

34

Elvira Gjyshinca Vatovci

Economics

35

Erdon Beqiri

Faculty of Electrical and Computer Engineering

36

Ylli Ahmeti

Law Faculty

37

Zelfije Osmani

Economics

38

Erëlehtë Zymberi

Faculty of Electrical and Computer Engineering

39

Arbenita Bunjaku

Faculty of Electrical and Computer Engineering

40

Geldona Shehu

Economics

41

Blend Berisha

Faculty of Electrical and Computer Engineering

42

Valmir Haliti

Faculty of Mathematics and Natural Sciences

43

Kaltrinë Kastrati

Law Faculty

44

LAURA ZEKAJ

Economics

45

PRANVERA ADEMI

Economics

46

Arjana Sallauka

Mechanical Engineering Faculty

47

Fatlum Rexhepi

Mechanical Engineering Faculty

48

Floranda Jashari

Law Faculty

49

Arnesa Baftiu

Mechanical Engineering Faculty

50

LEUNORA ALIJA

Law Faculty

51

Entiola Hoxhaj

Faculty of Electrical and Computer Engineering

52

ADRIANA ZEQIRI

Faculty of Electrical and Computer Engineering

53

Shkurte Jashari

Economics

54

Arbnor Pllana

Economics

55

Ediar Krasniqi

Law Faculty

56

DORELA NISHORI

Faculty of Mathematics and Natural Sciences

57

Granit Çaka

Faculty of Electrical and Computer Engineering

58

Blerta Dalladaku

Economics

59

Kushtrim Xhemajli

Economics

60

SHKUMBIN BYTYQI

Economics

61

Muharrem Rexhepi

Faculty of Electrical and Computer Engineering

62

Avdirrahman Gegaj

Faculty of Electrical and Computer Engineering

63

MAJLINDA HALITI

Faculty of Electrical and Computer Engineering

64

DIANË RAMAJ

Economics

65

Gentiana Bajraj

Economics

66

Laureta Arifaj

Faculty of Electrical and Computer Engineering

67

Leonora Ibishi

Faculty of Electrical and Computer Engineering

68

Valmira Hyseni

Mechanical Engineering Faculty

69

SUHEL AHMETI

Economics

70

Fuad Shaqiri

Economics

71

Gentrit Behrami

Economics

72

Vullnet Biba

Faculty of Electrical and Computer Engineering

73

Kreshnik Feka

Faculty of Mathematics and Natural Sciences

74

Saranda Gashi

Law Faculty

75

ALBANE FEKA

Faculty of Electrical and Computer Engineering

76

Donita Kastrati

Law Faculty

77

Erjon Fetahu

Economics

78

Filloreta Rrahmani

Faculty of Mathematics and Natural Sciences

79

Fjolla Sherifi

Law Faculty

80

Donjeta Morina

Economics

81

Valon Haxhidauti

Faculty of Mathematics and Natural Sciences

82

Fjolla Ahmetaj

Faculty of Electrical and Computer Engineering

83

Atdhedona Sylaj

Economics

84

Asri Qusaj

Faculty of Mathematics and Natural Sciences

85

MARIGONA BERISHA

Faculty of Mathematics and Natural Sciences

86

FATJONA GËRGURI

Faculty of Mathematics and Natural Sciences

87

BRIKENA DODAJ

Faculty of Mathematics and Natural Sciences

88

Ardian Havolli

Economics

89

Armend Bujupi

Economics

90

BESART XHOSHA

Faculty of Electrical and Computer Engineering

91

Arian Vranica

Law Faculty

92

Julinda Osmankaj

Faculty of Mathematics and Natural Sciences

93

Pranvera Sherifi

Faculty of Electrical and Computer Engineering

94

Anitë Zejna

Faculty of Electrical and Computer Engineering

95

Vlera Pllana

Faculty of Electrical and Computer Engineering

96

Jetmira Hertica

Mechanical Engineering Faculty

97

Nita Osmani

Economics

98

Gentiana Gërguri

Economics

99

Ilirida Rrmoku

Faculty of Mathematics and Natural Sciences

100

Flaka Zhaveli

Faculty of Mathematics and Natural Sciences

101

Berat Hamdiu

Mechanical Engineering Faculty

102

Fatlind Obërtinca

Economics

103

Dorotea Ramiqi

Faculty of Mathematics and Natural Sciences

104

Krenare Musmurati

Economics

105

Donat Syla

Economics

106

Armenda Kurtishaj

Faculty of Mathematics and Natural Sciences

107

Faton Ramadani

Faculty of Electrical and Computer Engineering

108

Krenare hoti

Economics

109

Rinor Sylka

Economics

110

Mirjeta Gashi

Economics

111

kujtesa shabanaj

Economics

112

jehona aliu

Economics

113

Venera Kastrati

Mechanical Engineering Faculty

114

Bleritë Gara

Mechanical Engineering Faculty

115

Agnesë Ramadani

Mechanical Engineering Faculty

116

Mirjeta Bala

Mechanical Engineering Faculty

117

Behare Sylaj

Mechanical Engineering Faculty

118

Ardita Isenaj

Faculty of Mathematics and Natural Sciences

119

Donika Rashica

Law Faculty

120

Sara Hoxha

Economics

121

Tringa Kastrati

Faculty of Mathematics and Natural Sciences

122

Valon Abdyli

Law Faculty

123

ARDITA BADALLI

Economics

124

Ariainit Hyseni

Faculty of Electrical and Computer Engineering

125

FLORENTINA BULIQI

Economics

126

Ardita Buzhala

Faculty of Electrical and Computer Engineering

127

Laureta Svarça

Faculty of Electrical and Computer Engineering

128

DRILONA SEJDIJAJ

Economics

129

Biondina Mustafa

Faculty of Electrical and Computer Engineering

130

ALBAN PRUSHI

Economics

131

Qamile Alija

Economics

132

Elita Qarkaxhija

Mechanical Engineering Faculty

133

Drilon Buleshkaj

Mechanical Engineering Faculty

134

Valmirë Gllareva

Faculty of Electrical and Computer Engineering

135

Said Sylejmani

Faculty of Electrical and Computer Engineering

136

Erza Kastrati

Faculty of Electrical and Computer Engineering

137

Ngadhnjim Cakiqi

Economics

138

Visar Rafuna

Economics

139

Florent Dragusha

Economics

140

Erzen Gegaj

Faculty of Electrical and Computer Engineering

141

Valon Sermaxhaj

Faculty of Electrical and Computer Engineering

142

Rrezarta Mustafa

Faculty of Electrical and Computer Engineering

143

Arbërim Vrellaku

Faculty of Electrical and Computer Engineering

144

Elmaz Maloku

Faculty of Electrical and Computer Engineering

145

Diellzon Dabiqaj

Economics

146

Elsa Osmani

Economics

147

Dorentina Axhijaj

Economics

148

Bleona Krasniqi

Economics

149

Florentina Podrimaj

Economics

150

Sara Kryeziu

Economics

151

KAQANIK GASHI

Faculty of Mathematics and Natural Sciences

152

Argjend Blakaj

Faculty of Mathematics and Natural Sciences

153

Marigona Bazaj

Economics

154

FLORENTINA KELMENDI

Economics

155

Erestina Kozhani

Mechanical Engineering Faculty

156

Leoneta Bajrami

Economics

157

Fitore Saqipi

Mechanical Engineering Faculty

158

Albinë Gruda

Economics

159

Blerim Berisha

Faculty of Electrical and Computer Engineering

160

Loida Salihu

Economics

161

Elda Maloku

Law Faculty

162

SANIE KRASNIQI

Economics

163

Gamze Troshupa

Faculty of Electrical and Computer Engineering

164

Hasan Berisha

Faculty of Electrical and Computer Engineering

165

Kujtesa Memaj

Faculty of Electrical and Computer Engineering

166

Arijanit Preniqi

Economics

167

Jetmir Maloku

Economics

168

Edisa Mavraj

Faculty of Electrical and Computer Engineering

169

Fatjon Beqa

Mechanical Engineering Faculty

170

Florim Shala

Economics

171

Fabion Mustafa

Economics

172

ALBION ILAZI

Economics

173

Albert Lushtaku

Mechanical Engineering Faculty

174

Fejzullah Bytyqi

Mechanical Engineering Faculty

175

Fjolla Beqiri

Faculty of Electrical and Computer Engineering

176

Dodona Hysenaj

Faculty of Mathematics and Natural Sciences

177

Rrezarta Hashani

Economics

178

Kaltrina Mula

Faculty of Mathematics and Natural Sciences

179

Edonis Alijaj

Faculty of Mathematics and Natural Sciences

180

Benita Binaku

Law Faculty

181

VESË SALIHU

Faculty of Electrical and Computer Engineering

182

Arbenitë Sinani

Economics

183

Dafina Rexhepi

Faculty of Electrical and Computer Engineering

184

Shkutë Smajli

Faculty of Mathematics and Natural Sciences

185

Sibelxhan Sllovinja

Economics

186

Vlera ElshanI

Economics

187

Arieta Topërlaku

Economics

188

Zanfina Svirca

Faculty of Mathematics and Natural Sciences

189

Nora Mustafa

Economics

190

Bardha Hamiti

Economics

191

ALBANA BASHOTA

Faculty of Electrical and Computer Engineering

192

Jehona Buja

Economics

193

Argjenta Islami

Economics

194

AGNESË EJUPI

Faculty of Mathematics and Natural Sciences

195

Duresa Temaj

Faculty of Mathematics and Natural Sciences

196

Endrite Celaj

Economics

197

Erëjona Caka

Faculty of Mathematics and Natural Sciences

198

Donjeta Pllana

Law Faculty

199

Donjeta Ismajli

Faculty of Mathematics and Natural Sciences

200

Urim Restelica

Economics

201

AGRON AHMETI

Faculty of Electrical and Computer Engineering

202

Albana Ibishi

Economics

203

FOLETA BERISHA

Faculty of Mathematics and Natural Sciences

204

Vjosa Carrabregu

Faculty of Mathematics and Natural Sciences

205

Albina Gerguri

Faculty of Mathematics and Natural Sciences

206

Agnesa Muriqi

Faculty of Electrical and Computer Engineering

207

Albina Shaqiri

Faculty of Electrical and Computer Engineering

208

Nderim Beqiraj

Economics

209

Rrezarta Smirqaku

Faculty of Mathematics and Natural Sciences

210

DONJETA RRAHMANI

Economics

211

Arita Zekaj

Faculty of Mathematics and Natural Sciences

212

Vedat Gubetini

Economics

213

Edona Hajrullahu

Law Faculty

214

AGON DINA

Mechanical Engineering Faculty

215

ADRIAN KRYEZIU

Mechanical Engineering Faculty

216

Ali Syla

Law Faculty

217

MIRJETA ADEMI

Economics

218

Blerona Musliu

Economics

219

LYRA BASHA

Faculty of Mathematics and Natural Sciences

220

RINA HALILAJ

Law Faculty

221

Leutrim Osmani

Law Faculty

222

Anita Gogaj

Economics

223

Yll Dërguti

Faculty of Mathematics and Natural Sciences

224

Blerina Syla

Law Faculty

225

Sinavere Isufi

Faculty of Mathematics and Natural Sciences

226

Agnesa Murseli

Economics

227

Arlinda Emini

Faculty of Mathematics and Natural Sciences

228

Zanfina KABASHI

Faculty of Electrical and Computer Engineering

229

Valdrin Thaçi

Economics

230

Fatjona Asllani

Economics

231

Erëza Kida

Faculty of Electrical and Computer Engineering

232

Agnesa Osmani

Economics

233

RENTA GASHI

Law Faculty

234

Elijesa Sejdiu

Law Faculty

235

DJELLZA PNISHI

Faculty of Mathematics and Natural Sciences

236

Ermonda Matoshi

Law Faculty

237

Egzona Gashi

Economics

238

ALMIRA ZENELAJ

Faculty of Mathematics and Natural Sciences

239

Mergim Pervetica

Faculty of Mathematics and Natural Sciences

240

Arta Gashi

Economics

241

FËLLËNZA SYLAJ

Economics

242

Bled Kastrati

Faculty of Electrical and Computer Engineering

243

Albulena Kapllanaj

Economics

244

AULONA SELISHTA

Economics

245

Florentina Syla

Faculty of Electrical and Computer Engineering

246

Dardan Mahmutaj

Economics

247

jetmire kozhani

Economics

248

Rita Gjana

Economics

249

Kushtrim Piraj

Faculty of Electrical and Computer Engineering

250

Alberina Behramaj

Economics

251

Gykhan Troshupa

Mechanical Engineering Faculty

252

Pëllumb Mehmeti

Faculty of Electrical and Computer Engineering

253

Ardit Krasniqi

Economics

254

Besnik Shabija

Economics

255

Leorita Elshani

Economics

256

Kosovane Zullufi

Faculty of Electrical and Computer Engineering

257

Ardian Ahmeti

Faculty of Electrical and Computer Engineering

258

GRANITË SHKODRA

Faculty of Mathematics and Natural Sciences

259

VJOSË SHEHU

Faculty of Electrical and Computer Engineering

260

DIELLZË REÇICA

Faculty of Electrical and Computer Engineering

261

FLORIAN BIVOLAKU

Faculty of Mathematics and Natural Sciences

262

RINOR PLLANA

Faculty of Mathematics and Natural Sciences

263

Edmond Kadriu

Economics

264

Blend Kelmendi

Faculty of Mathematics and Natural Sciences

265

Valbona Beqiri

Economics

266

SHKELQESA TREPÇA

Economics

267

Drilon Sogojeva

Mechanical Engineering Faculty

268

FJOLLA BINAKU

Economics

269

Blinera Berisha

Faculty of Mathematics and Natural Sciences

270

Arta Mjeku

Mechanical Engineering Faculty

271

DIELLZA AHMETAJ

Mechanical Engineering Faculty

272

Lis Deri

Law Faculty

273

Albion Hafizjaha

Economics

274

Imer NIka

Economics

275

Gresa Xhema

Economics

276

ERIONA GASHI

Economics

277

ORA HASHANI

Faculty of Mathematics and Natural Sciences

278

Burim Maxharraj

Mechanical Engineering Faculty

279

Agnesa Çelaj

Economics

280

LEUDITA ARLLATI

Economics

281

Baton Sadiku

Faculty of Mathematics and Natural Sciences

282

LINDITA VRAJOLLI

Faculty of Electrical and Computer Engineering

283

Arta Alibegu

Economics

284

Arbër Bajraktari

Mechanical Engineering Faculty

285

veton sylejmani

Economics

286

Elvonota Avdiu

Economics

287

Gentrit Ramaj

Economics

288

Kosovane Jupolli

Mechanical Engineering Faculty

289

LIRIDON SALIHU

Economics

290

Albana Bala

Faculty of Mathematics and Natural Sciences

291

Anduena Hajdini

Faculty of Mathematics and Natural Sciences

292

Shpëtim Lahu

Mechanical Engineering Faculty

293

Liridona Fazlija

Faculty of Electrical and Computer Engineering

294

DRILON ALIU

Mechanical Engineering Faculty

295

Bled Rexhepi

Faculty of Mathematics and Natural Sciences

296

VJOLLCA SEJDIJA

Economics

297

Mirjeta Paliçko

Economics

298

Fjolla Beqiraj

Faculty of Electrical and Computer Engineering

299

Altin Bytyqi

Economics

300

Kreshnik Sadiku

Economics

301

XHENETE HAZIRI

Economics

302

ERMIRA GASHI

Mechanical Engineering Faculty

303

Vegim Karaçica

Faculty of Electrical and Computer Engineering

304

Vjosë Kastrati

Faculty of Electrical and Computer Engineering

305

Sihana Hoxha

Economics

306

Florent Maxhuni

Economics

307

Jetulla Shala

Economics

308

Qamile Voci

Faculty of Electrical and Computer Engineering

309

GRESA KURRUMELI

Economics

310

Anila Salihu

Faculty of Electrical and Computer Engineering

311

valon hoti

Law Faculty

312

miranda morina

Faculty of Electrical and Computer Engineering

313

Florian Bibaj

Economics

314

Valentina Zeneli

Mechanical Engineering Faculty

315

QËNDRIM GASHI

Law Faculty

316

Shpend Mehmeti

Economics

317

Rrezon Maksuti

Mechanical Engineering Faculty

318

Kushtrim Konushefci

Faculty of Electrical and Computer Engineering

319

ABETARE JASHARI

Law Faculty

320

Orhan Veliu

Economics

321

Kaltrina Komoni

Faculty of Electrical and Computer Engineering

322

Lumnije Sefedini

Faculty of Mathematics and Natural Sciences

323

BLERTA NASUFI

Mechanical Engineering Faculty

324

Dardan Jashari

Mechanical Engineering Faculty

325

NALIJE KRASNIQI

Economics

326

Fisnik Bislimi

Economics

327

Arbëresha Hoti

Economics

328

Emira Bërkolli

Economics

329

Lorena Rudi

Faculty of Mathematics and Natural Sciences

330

Blerta Hasanmetaj

Economics

331

Valmir Ilazi

Law Faculty

332

Sidorela Rama

Economics

333

Korab Borovci

Economics

334

Urtinë Kastrati

Faculty of Electrical and Computer Engineering

335

Fatlind Malsiu

Faculty of Mathematics and Natural Sciences

336

Arietta Gojnovci

Economics

337

Armend Bytyqi

Faculty of Electrical and Computer Engineering

338

Gazmend Lubovci

Faculty of Electrical and Computer Engineering

339

Donat Latifi

Economics

340

Drilon Kastrati

Faculty of Electrical and Computer Engineering

341

Fatbardha Berisha

Faculty of Mathematics and Natural Sciences

342

DREN JANUZI

Economics

343

Diellza Shala

Economics

344

Zgjimi Bajraktari

Mechanical Engineering Faculty

We believe
in Excellence